Stadion
adres pocztowy: skrytka 2772       40-357 KATOWICE 14
telefon i fax dni robocze od 9 do 16: (+48) 32 203 14 56
Partnerzy

księgarnia

W  tym  miejscu  prezentujemy  krótki opis tych książek ze znakiem GiA, które są w ofercie naszego wydawnictwa. Najkrótsze, ledwie orientacyjne opisy są poszerzone na stronie konkretnego tomu, co pozwala  dokonać świadomego wyboru i zakupu dostępnych pozycji. Nasze publikacje to wszystkie, bez wyjątku, książki, broszury, monografie i albumy, wydane pod nazwą encyklopedia piłkarska i wydawnictwo GiA od powstania w 1991.

dla nowicjuszy przygotowaliśmy specjalną okazję

uwaga: realizujemy zamówienia tylko w Polsce, osoby z zagranicy prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów zakupu  wszystkie ceny brutto - koszty przesyłki poleconej krajowej zawsze pokrywa nasza księgarnia.

 

 OFERTA PROMOCYJNA
 3 tomy 110 PLN 
 4 tomy 140 PLN 
 5 tomów 165 PLN 
 6 tomów 190 PLN 
 7 tomów 210 PLN 
OFERTA SPECJALNA
 6 tomów mundialowych 150 PLN
 5 tomów mundialowych 125 PLN

 

 

 

 

 


poprzednia strona|1|2|3|4|następna strona


PROMOCJA 6 tomów mundialowych

Tylko do wyczerpania zapasu jednego z sześciu mundialowych tomów proponujemy sześcioksiąg, jakiego nigdy na naszym rynku nie było, za symboliczną sumę 150 złotych. Odpowiadamy na prośby młodych sympatyków futbolu, dla których skompletowanie w krótkim czasie całości okazywało się trudne. To dla nich ta oferta!
cena: 150,00 zł

cztery albumy: 100 lat PZPN, BIAŁO-CZERWONI, PUCHAR POLSKI i GÓRNIK ZABRZE

cztery unikatowe wydawnictwa, przygotowane we współpracy z PZPN, dokumentujące dzieje PZPN, reprezentacji, Pucharu Polski + bogato ilustrowana barwnymi fotografiami historia Górnika Zabrze na jubileusz 70.lecia klubu

cena: 240,00 zł

dwa albumy: 100 lat PZPN i BIAŁO-CZERWONI

Pierwszy i Trzeci z serii czterech albumy o najważniejszych dla polskiego futbolu wydarzeniach, który powstaje w wyniku współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej z wydawnictwem GiA.

 

cena: 150,00 zł

dwa albumy: 100 lat PZPN i PUCHAR POLSKI

Drugi i Trzeci z serii czterech albumy o najważniejszych dla polskiego futbolu wydarzeniach, który powstaje w wyniku współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej z wydawnictwem GiA.

 

cena: 150,00 zł

dwa albumy: BIAŁO-CZERWONI i PUCHAR POLSKI

Dwa pierwsze z serii czterech albumy o najważniejszych dla polskiego futbolu wydarzeniach, który powstaje w wyniku współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej z wydawnictwem GiA.

 

cena: 150,00 zł

dwa albumy: 100 lat PZP, GÓRNIK ZABRZE

dwa unikatowe wydawnictwa, dokumentujące dzieje PZPN + bogato ilustrowana barwnymi fotografiami historia Górnika Zabrze na jubileusz 70.lecia klubu

 

 

cena: 150,00 zł

dwa albumy: BIAŁO-CZERWONI i GÓRNIK ZABRZE

Każdy mecz, każda bramka, każdy piłkarz z orzełkiem na piersi; dzieje „reprezentatywki”, przygotowane we współpracy z PZPN + jubileuszowe wydawnictwo na 70.lecie Górnika Zabrze, z unikalnymi, barwnymi fotografiami z historii klubu

 

cena: 150,00 zł

dwa albumy: PUCHAR POLSKI i GÓRNIK ZABRZE

Wszystkie mecze, wszystkie wyniki, nazwiska wszystkich strzelców i minuty wszystkich goli w Pucharze Polski na szczeblu centralnym - tom przygotowany we współpracy z PZPN + jubileuszowe wydawnictwo na 70.lecie Górnika Zabrze, z unikalnymi, barwnymi fotografiami z historii klubu

cena: 150,00 zł

trzy albumy: 100 lat PZPN, PUCHAR POLSKI i BIAŁO-CZERWONI

trzy unikatowe wydawnictwa, przygotowane we współpracy z PZPN, dokumentujące dzieje PZPN, reprezentacji i Pucharu Polski.

 

cena: 200,00 zł

trzy albumy: 100 lat PZPN, PUCHAR POLSKI i GÓRNIK ZABRZE

dwa unikatowe wydawnictwa, przygotowane we współpracy z PZPN, dokumentujące dzieje PZPN oraz Pucharu Polski + bogato ilustrowana barwnymi fotografiami historia Górnika Zabrze na jubileusz 70.lecia klubu

 

cena: 200,00 zł

poprzednia strona|1|2|3|4|następna strona

Nasze książki Nasze książki

Patroni medialni Patroni medialni
Copyright 2004-2015 GiA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Encyklopedia piłkarska ukazuje się od 1991 | Od 27 sierpnia 1997 Bożena Lidia Szmel decyzją Prezydium pełni funkcję "oficjalny kronikarz PZPN ds reprezentacji narodowych Polski"